Spawanie mobilne z dojazdem do Klienta

Super Spawacz » Usługi spawalnicze » Spawanie u Klienta

Usługi spawalnicze świadczę nie tylko w swoim warsztacie w Skawinie, ale oferuję również dojazd do Klienta w obrębie 100 km od Krakowa. Dojeżdżam do Wieliczki, Niepołomic, Tarnowa, Myślenic, a także Katowic – zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm, warsztatów itp. Chętnie podejmę się także spawania konstrukcji na budowach.

Spawanie mobilne u Klienta w Krakowie i Skawinie – zakres usług

W ramach usług, które obejmują dojazd do Klienta, świadczę:

Usługi spawalnicze z dojazdem do Klienta

Spawanie konstrukcji stalowych u Klienta

Spawam elementy stalowe ze stali nierdzewnej, czarnej, kwasoodpornej, żaroodpornej. Atutem łączenia stali poprzez spawanie jest możliwość szybkiego i łatwego wykonywania połączeń. Montowane tą metodą konstrukcje stalowe są trwałe i niezawodne.

Spawanie i prefabrykacja rur oraz rurociągów z dojazdem

Spawanie rur i rurociągów jest pracą wymagającą dużego świadczenia, dlatego oferuję swoim Klientom zarówno prace z zakresu prefabrykacji rur (łączenie kawałków rur na wymiar, gwintowanie rur, nawiercanie otworów w rurach, jak i spawanie rur stalowych, gazowych, ciśnieniowych). Wykonuję również przeróbki centralnego ogrzewania oraz badania rentgenem.

Spawanie wydechów, tłumików z dojazdem

Spawanie układu wydechowego to działanie doraźne, mające na celu połączenie i dosztukowanie poszczególnych elementów w obrębie układu wydechowego. Najczęściej spawanie wydechu przeprowadza się, gdy układ wydechowy i jego poszczególne części dotknięte są korozją.

Spawanie balustrad oraz barierek z dojazdem do Klienta

Kolejną usługą, którą jestem w stanie wykonać mobilnie u Klienta, jest spawanie balustrad i barierek. Balustrady ze stali nierdzewnej to obecnie jedno z najczęściej stosowanych rozwiązań w przemyśle budowlanym. Dzięki odporności na korozję tego typu barierki znajdą zastosowanie zarówno wewnątrz pomieszczenia, jak i na zewnątrz, gdzie może występować kontakt z wodą.

Wszystkie wyżej wymienione usługi wykonuję według projektów Klientów.

Spawanie z dojazdem do Klienta w Krakowie i okolicach metodą MMA -111 lub TIG-iem

spawacz krakow ekspert 150 Spawanie u Klienta

Porada spawacza

Specjalizuję się w profesjonalnym spawaniu dwiema metodami: elektrodą otuloną, zwaną MMA-111, oraz tigiem. Metoda MMA pozwala na spawanie praktycznie wszystkich gatunków stali, a także wykorzystywana jest do spawania żeliwa czy mosiądzu. Najczęściej metodą tą spawa się grube konstrukcje. Druga technika, którą wykorzystuje w swojej pracy, to ogólnie rzec biorąc spawanie elektrodą wolframową w osłonie gazów obojętnych – najczęściej argonu. Zaletą tej metody jest to, że można nią spawać nawet te bardzo cienkie materiały z dużą precyzją. Obie te techniki jestem w stanie z powodzeniem stosować z dojazdem u Klienta – Arkadiusz Wojtaszek

Jestem otwarty na wszelkich propozycje współpracy. Oferuję swoim Klientom wysoką jakość usług, fachową wiedzę oraz indywidualne podejście. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

Profesjonalne spawanie na miejscu u Klienta

Masz zlecenie lub pytania?

Przykładowe realizacje spawania

Co mnie wyróżnia?

  • ➤ terminowość
  • ➤ rzetelność
  • ➤ mobilność

Zadzwoń w sprawie zlecenia

575-363-161

Opinie o nas w Google

114307615494839964028 Spawanie u Klienta
Arek Drozdek
21:01 30 Jul 19
Prawdopodobnie najlepszy specjalista w Małopolsce....bardzo profesjonalne podejście do klienta i pracy....bardzo polecamczytaj więcej
114307615494839964028 Spawanie u Klienta
Gosia Knotz
18:10 23 Jul 19
Bardzo polecam Pana Arka. Pomógł nam z naprawą kominka. Szybko, tanio, skutecznie!
114307615494839964028 Spawanie u Klienta
Radoslaw Białowąs
16:22 17 Jul 19
Szybko, solidnie, profesjonalnie. Dobry kontakt z Panem Arkiem.
114307615494839964028 Spawanie u Klienta
Kinga Jarosz
07:20 23 Jun 19
Serdecznie polecam usługi p. Arka, który spawał instalacje gazową w moim domu. Prace poszły sprawnie, wszystko działa i wygląda naprawdę dobrze 🙂czytaj więcej
114307615494839964028 Spawanie u Klienta
Kuba
05:49 19 Jun 19
Polecam! Spawanie wykonane szybko i profesjonalnie. Kontakt bardzo dobry, a sama usługa wykonana na najwyższym poziomie.czytaj więcej
Zobacz wszystkie opinie

Wyślij zapytanie o usługi spawania

Potrzebujesz niestandardowej wyceny? Masz nietypową usługę do wykonania? A możesz szukasz produktów ze stali nierdzewnej na zamówienie? Zapraszam do zadania pytań!

Wypełnij formularzDlaczego warto napisać?

R
odpowiadam najszybciej jak mogę (nawet w 24h)
R
spawanie TIG i MMA
R
spawanie stali, żeliwa, mosiądzu i aluminium
R
elastyczne podejście
R
10 lat doświadczenia
R
możliwość dojazdu do 150 km
R
lubię swoją pracę

Zachęcam do wysyłania zapytań

spawacz krakow glowna Spawanie u Klienta

Arkadiusz Wojtaszek
Spawacz, którego szukasz